نحوه استفاده صحيح از وان حمام

021-88605238

با توجه به اينكه در كشور ما به 
وان حمام  خيلي توجه نشون داده نشده ،اما  در سال های اخیر اين توجه بيشتر شده . شاید يكي از دلايل عدم توجه ظاهر اشرافی و لوکس آن بوده كه در بین عموم مردم کاربردی نداشته يا اینکه همه بر اين باور هستن كه برای آن، حمام بزرگی نیازه! اما باید بدانیم که اینگونه نیست و استفاده از وان حمام مزایای زیادی دارد،كه باید به مزایای آن توجه كرد و این که لزوما وان به معنای هزینه زیاد نیست.
حالا ميخوايم نكاتي رو بهتون بگيم كه خريد وان فقط زيبايى ظاهريش نيست و استفاده از اون چه مزايايى هم ميتونه داشته باشه:
اولین کار قبل از حمام وان این است که مطمئن شيد محیطتان آرامش بخش و چشم نواز است. ممکنه زمان کافی برای تغییر دکوراسیون نداشته باشید، ولی کارهایی هست که فضای حمام  و آرامش بخش تر می‌کنند. اول از همه می‌توانید با مرتب کردن اطراف وان شروع كرده وسايل استرس زا رو از محيط اطراف دور كرده و مطمئن شيد که چیزی مزاحم حواستان نخواهد شد.حتي اگر پنجره اي در حمام داريد وان را به نزديك پنجره ببريد.
یک مساله که بسیاری افراد در هنگام استفاده از وان حمام رعایت نمی‌کنند، دمای مناسب است. معمولا تمایل به یک وان داغ بیشتر از وان گرم است، ولی مساله اینجاست که آب داغ استرس شما را بیشتر می کند تا اينكه آرامش بخش باشد! بنابراین اگر معمولا به وان آب داغ تمایل دارید، بهتر است سعی کنید آب کمی خنک‌تر را جایگزین آن کنید.
نمک حمام یا حباب حمام را برای ایجاد عطری خوش به آب اضافه کنید. همچنین چند شمع روشن کنید یا به موسیقی ملایم گوش کنید. اینکار تجربه‌ی بهتری ایجاد کرده و به آرامشتان کمک خواهد کرد.
حمام کردن حداقل هفته‌ای یکبار در وان به پایین آوردن سطح استرس‌تان کمک خواهد کرد و خواب راحت تری خواهيد داشت.
اگر شب ها خواب آرامی ندارید، به سراغ وان بروید. خواب را برای شما آرام تر می کند. می توانید با مقایسه شب هایی که بدون حمام وان به رختخواب می روید، متوجه این موضوع شوید.
در کنار این موارد، داشتن یک وان در حمام به دكوراسيون داخلي  و زیبایی حمام کمک می کند. در نظر بگیرید که هر وقت از ظاهر حمام خسته شدید، علاوه بر تغییر در رنگ آمیزی حمام، به راحتی می توانید با جایگزین کردن یک وان حمام جدید، تغییر زیادی در ظاهر آن ایجاد کنید

دیدگاه خود را بیان کنید